دانلود نرم افزار حسابداری،آموزش حسابداری،نحوه نصب نرم افزار های حسابداری،ایران حسابدار،حسابداری

تبليغات در وب سايت ايران حسابدار

تعريف حسابداري
حسابداري علم ثبت و تفسير معاملات، صورتهاي مالي، دفاتر و اسناد و مدارك مثبته است به طوري كه افراد غيرمتخصص نيز بتوانند درك صحيح و واضحي از وضعيت مالي و مديريتي شركت، به دست آورند.

اسلايد شو


شرکت کاوش فردا
  تبليغات در وب سايت ايران حسابدار

دانلود جزوه آموزشی نرم افزار حسابداری پاتریس

نرم افزار حسابداری پاتریس از جمله نرم افزار های بسیار مهم و بسیار پرکاربرد در جامعه امروزی است . طوری که اکثزیت قریب به اتفاق از این نرم افزار جامع و کامل استفاده می کنند . هم اکنون جزوه آموزش کار با نرم افزار حسابداری پاتریس آماده دانلود است . شما می توانید با دانلود این فایل آموزشی به سادگی نحوه کار با نرم افزار پاتریس را فرابگیرید.

حل مشکل زبان فارسی در نرم افزار های حسابداری

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی ایران حسابدار . با توجه به سوالات متعدد شما دوستان عزیز در مورد مشکل زبان فارسی در مورد نرم افزار های حسابداری امروز قصد داریم به صورت تصویری این مشکل را حل کنیم .

( البته یادآوری کنم که به این مشکل بارها و بارها در قسمت نظرات وب سایت ،ایمیل و تلگرام به شما دوستان عزیز پاسخ داده ام ) اکنون با توجه به اینکه به صورت تصویری در سایت توضیح داده می شود ، از این پس به هیچ کدام از سوالات و نظرات شما در خصوص مشکل فارسی بودن ، پاسخ داده نخواهد شد !

نکته 1 : دوستان عزیز حتما یک سری از مجموعه فونت ها را در سیستم خود نصب کنید تا با مشکل مواجه نشوید که در ادامه یک گروه از فونت های لازم را در اختیارتان قرار داده ایم ، حتما دانلود کنید .

نکته 2 : نرم افزار های حسابداری موجود دراین وب سایت صرفا ، تکرار می کنم صرفا جهت یادگیری شما دوستان عزیز می باشد و در صورتی که شما به هر کدام ازنرم افزار ها تمایل پیدا کردین و قصد استفاده همیشگی داشتید نسبت به خریداری آن اقدام کنید. (قابل توجه دوستانی که با کامنت های توهین و تهدید آمیز به مدیریت سایت بی احترامی کرده و همچنین اقدام به هک وب سایت نمودند که الحمدلله به سرعت مشکل مرتفع گردید، قصد اینجانب فقط و فقط آموزش و انتقال دانش به دیگران است ! )

نکته 3 : نرم افزار های حسابداری موجود در سایت ، در تمامی نسخه های ویندوز XP نصب می شود ،ولی در خصوص ویندوز عامل های 7 و 8 ممکن است در برخی موارد با مشکل مواجه شود ، البته در بیشتر نسخه های 32 بیتی جواب میدهد . و اگر جواب نداد احتمال سازگار نبودن نوع سیستم عامل با نرم افزار وجود دارد که حل این مشکل از حیطه بنده خارج است.

راهنمای استفاده از نرم افزار انبارداری ” کاردکس انبارش “

این نرم افزار یک فایل توسعه یافته اکسل برای نگهداری حساب کالا در انبارها و یا فروشگاه ها می باشد که نسخه قدیمی آن با ساختاری ساده و با نام  " کاردکس انبارش " سالها پیش بصورت رایگان در سایت انبارش ارایه گردید و پس از مدت کوتاهی  مورد استقبال و استفاده بسیاری از انبارداران و صاحبین مشاغل قرار گرفت.
نسخه دوم این برنامه در  سال 92 بعنوان نسخه حمایتی و با قیمت چهل هزار تومان تقدیم علاقه مندان گردید وبا توجه به استقبال کاربران و جبران شدن برخی هزینه های مرتبط ، بر آن شدیم که به مناسبت دهمین سال فعالیت گروه آموزشی انبارش در فضای مجازی و در پاسخ به اعتماد و همراهی اعضای محترم سایت انبارش ، نسخه جدید این برنامه را با افزودن برخی امکانات بسیار کاربردی و رفع محدودیتها بصورت رایگان تقدیم همه همراهان گرامی کنیم ساختار اصلی این نرم افزار بر پایه اکسل بنا شده بنابراین تمامی کاربرانی که با اکسل آشنایی دارند براحتی می توانند از کار با این نرم افزار ساده و کارآمد لذت ببرند
منطق برنامه نیز بر اساس سیستم کاردکس  طراحی شده واشخاصی که کارکردن با نرم افزارهای بزرگ انبارداری برایشان مشکل است براحتی با این برنامه ارتباط برقرار کرده و می توانند بدون نگرانی از پیچیدگی های دیگر نرم افزارها ، کالاهای خود را مدیریت کنند                                                                                           
فروشگاه ها و واحد های تولیدی هم می توانند با استفاده از این نرم افزار ساده علاوه بر کنترل موجودی تعدادی ، مانده ریالی کالاهای خود را کنترل کنند .

تبليغات شما
فقط ماهانه 5 هزار تومان
تبليغات شما
فقط ماهانه 5 هزار تومان
تبليغات شما
فقط ماهانه 5 هزار تومان
تبليغات شما
فقط ماهانه 5 هزار تومان
تماس با ما